Головна » Статті » Мої статті

Бонус для генералів

 

 

            Чому волонтери виявилися більш ефективними, ніж військові інтенданти? Та тому, що саме життя відбирає їх для врятування ЗСУ і самої України. На відміну від військових бюрократів, які звикли красти, а роботу, виконання обов‘язків заміняти бюрократичними процедурами. Для такого бюрократизму і війна, загибель людей, навіть небезпека для існування України – не є перепоною для розвитку, тим більше, що до влади прийшли бариги, які, крім придбання статків за рахунок бюджету, нічого іншого не вміють. Прийоми і методи бариг впроваджено всюди. Дійшла черга і до безпосередніх воєнних дій.

            Після останньої ініціативи високопоставленим військовим «замість тактики і стратегії» операцій доведеться займатися бухгалтерією. Оскільки вже з лютого бойові підрозділи поставлять на госпрозрахунок. За знищену військову техніку противника – літаки, танки, БМП, автомашини – держава платитиме живими грішми.

            До вищого керівництва – Міноборони і Генштабу в суспільстві накопичилося багато питань, які свідчать, що багато «зіркових» військових не мають ні совісті, ні честі. І от таким людям (це замість реформи) дають ще й бонуси, які здатні хіба знизити бойову міць ЗСУ. Бо будуть вирішувати, який підрозділ, боєць скільки знищив бойових засобів противника. Розборки, зважаючи на рівень совісті вищих чинів, обіцяють бути голосними. Зате головнокомандувач зможе займатися звичною для себе справою.

            На цю ж тему читайте в статтях: «Звільнити рідну землю від «культури» окупантів, «В Україні воюють не чеченці, а кадирівці», «Чи захистить якась Наріжна Андруховича?», «Конкурс анти реформаторів», «Свій до свого – по чуже», «Кадри від Порошенка».

Категорія: Мої статті | Додав: boleslav (02.13.2016)
Переглядів: 233 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: