Головна » Статті » Мої статті

Чи захистить якась Наріжна Андруховича

            В маніпуляторів словесності, які піддаються постійному ризику відторгнення їх сумнівних аргументів, є випробуваний прийом. Вони роблять вигляд, що нападають на одного супротивника, а насправді «стріляють» в іншого, якого вважають більш небезпечним. Нещодавно цей прийом застосувала В. Наріжна, як вона сама себе представляє – перекладач, письменниця і т. інше. В своєму опусі в УП («Українська правда»), ця особа взялась вчити – попереджувати «Правий сектор», вишукувати і демонізувати помилки в діях нової політичної сили. Наріжна, певно, відчуваючи свій скромний інтелектуальний потенціал і аналітичні здібності, замість аналізу лякає «ПС» чим ви думаєте? – «Свободою» і націоналізмом. Письменниця, повністю ігноруючи процеси, які відбуваються в суспільстві, зміну пріоритетів, висуває ряд страшилок перед «ПС». Якщо ця політична сила «не змінить риторики», то вона «відчалить в небуття слідом за «Свободою». Найбільшою загрозою для Наріжної є те, що «ПС» «маразмуватиме в «свободівському» напрямі».

            Людина, яка називає себе письменницею, не те що на відстані, а й впритул не бачить основного – що під «свободівськими» гаслами нині діє не лише «ПС». Їх взяли на озброєння всі патріоти України. Наріжна, роблячи вигляд, що її плювок вбік українськиї націоналістів не готувався на замовлення, а вийшов ніби по ходу подій, пов’язаних з захистом відомого письменника Андруховича, явно лукавить. Такий дивний захист маловідомою особою з неурівноваженою психікою і перебільшеною самооцінкою здатен хіба кинути тінь на відомого і авторитетного в інтелігентських колах письменника і громадського діяча. А заклик «інтелектуалки» «перестрибнути нарешті зі століття І. Франка в століття Андруховича» здатен хіба що здивувати читачів неадекватністю авторки та безвідповідальністю редакторів видання, яке розмістило нікчемний опус. Замовного характеру.

            На схожу тему читайте в статтях: «Бариги взялись за ідеологію», «Хто і як «зливає» патріотизм народу», «Про що мовчать розумні українці», «З бариг у патріоти».

Категорія: Мої статті | Додав: boleslav (01.16.2015)
Переглядів: 211 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: