Головна » Статті » Мої статті

І ти, Квіт?

            Міністр освіти епохи Януковича Дмитро Табачник залишив по собі пам‘ять ненависника всього українського, людини, яка те й робила, що переписувала історію, вимаруючи з неї все, що «пахло» Україною. Звісно, після приходу в Міносвіти представника «Могилянки» Сергія Квіта всі сподівалися на нові кроки в національному відродженні. Політик прийшов з «Могилянки», яка мала репутацію демократичного закладу. Але за останній час в цьому виші відбулися зміни, насамперед, кадрові, які зумовили пишний розквіт космополітизму. Для країни, яка збройно захищає свою незалежність, це, звісно, велика ліберальна розкіш, тим паче, якщо С. Квіт з крісла ректора вишу перебрався на міністерську посаду. І став задавати тон у всій державі. Серед ряду кроків міністра виявились і одіозні рішення, на які не ризикнув піти попередник Квіта – Табачник.

            Так от, міністр освіти та науки С. Квіт, вносячи свою лепту в знищення нації, скасував наказ, що встановлював перелік та обсяги обов‘язкових гуманітарних дисциплін у ВНЗ. Тобто, дозволив свободу дій для різного роду опонентів розвитку українського в Україні. Тож, в ряді негуманітарних вишів студенти позбулися викладання історії України, історії української культури і філософії разом з українською мовою. Зробив міністр цей крок дуже «вчасно». В розпал російсько-української війни, коли до своїх національних цінностей треба було б ставитися вкрай обережно.

            На цю ж тему читайте в статтях: «Геть від Москви», «Як ВВП перетворився в ППП», «РПУ остаточно окадирилася», «Стіна плачу», «Донбасу – козацька Січ», «РПЦ – жертва Путіна», «Тінь Троцького над Україною», «Кадри, які нічого не вирішують: Ярема, Гонтарєва, Демчишин та ін..»

Категорія: Мої статті | Додав: boleslav (02.06.2016)
Переглядів: 186 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: