Головна » Статті » Мої статті

Кадри від Порошенка

 

            Недаремно кажуть: « Скажи, хто твій друг, і тоді всі взнають, хто ти». Приглянувшись до кадрових висуванців П. Порошенка, можна взнати про нього багато більше, ніж виборці були проінформовані його спічрайтерами. Бо то були слова, і лише згодом розпочалися діла, по яким, згідно Біблії «ви взнаєте їх». А діла першої особи держави – це, насамперед, кадри. Нині, коли кілька висуванців чинного Президента заслужили відставку, інші ще «мутять світом», можна підсумувати, ким П. Порошенко «ощасливив» своїх довірливих виборців. Які, нагадаємо, піддавшись маніпуляціям, наскільки поспішали з обранням глави держави вже в першому турі, що не встигли розібратися, за кого насправді голосують. Півроку президентства П. Порошенка показали, що цього, ніби відомого політика, насправді українці не знали – ні його істиних якостей, ні справжніх намірів. Все це почало відкриватися, коли почалися перші кадрові призначення, а призначенні продемонстрували на ділі свої якості.

            Про тих менеджерів, кого П. Порошенко зібрав для роботи в АП, детально говорити не будемо. Їх попередні місця роботи багато що здатні пояснити. Переважна їх більшість потрапила в АП Президента зі статками середньостатистичного олігарха не в наслідок прояву громадських чеснот, а за заслуги в веденні корпоративного бізнесу. І цілком зрозуміло, що стиль їх діяльності ґрунтується на засадах не надто стерильного вітчизняного бізнесу, де «тінь». А не реальні результати визначають успіх. З усіма наслідками, які з цієї обставини випливають. Нічого несподіваного при цьому не відбулося. Цілком логічно, що Президент-олігарх вирішив підкріпитись кадрами з свого кругу. Але П. Порошенко такий підхід до підбору кадрів застосовує не лише в своїй адміністрації, а й розповсюдив його на всі без винятку владні структури. І тепер воююча країна може «милуватися» інертністю і нерозторопністю міністра МЗС Клімкіна, який без Порошенка й кроку не ступить, екзотичними вибриками Аніки-воїна Гелетея, неабиякою «активністю» Генпрокурора Яреми, який забезпечує недоторканість зрадників і злочинців, відвертими непрофесіоналізмом і самовпевненістю голови НБУ Гонтарєвої, яка недолугими маніпуляціями вкладає гривню в домовину.

            Ну, а поскільки через президентську кадрову політику призначають не лише  кадри найвищого рангу, а й формується вся управлінська вертикаль від державних відомств та інституцій до РДА і ОДА, то «кузня кадрів» на Банковій діє на повну потужність. Там підібрані Порошенком менеджери «кують кадри» по своїм лекалам і уподобанням. Про вирішення гуманітарних національних проблем при цьому не йдеться. Бариги-менеджери дають зрозуміти, що в їх колі такі фундаментальні питання, як утвердження національної свідомості, культури, державної мови як основи для згуртування країни – не вітаються, відкладаються в довгий ящик. І черга до їх розв’язання може і не дійти

Категорія: Мої статті | Додав: boleslav (01.20.2015)
Переглядів: 218 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: