Головна » Статті » Мої статті

«Хюндай» поза грою


Чим більше «Хюндаїв» зупиняється в степах України, чим менше бажаючих прокататися на них «з вітерцем», тим певніше стає висновок. Урядовці вкупі з ідеологами ПР допустили не просто злочин проти вітчизняних виробників і пасажирів, а набагато страшніше. Вони допустили помилку. З тих, які не можна поправити, тим паче – не визнаваючи їх. Бо ж «верхи» попри всі пригоди «Хюндаїв» не здають своїх позицій, намагаючись зробити все, щоб «Хюндаї», всупереч всьому освоїли українські простори.

Партія влади не зупинилась перед тим, щоб де-факто ще раз субсидувати вироби Південної Кореї за рахунок держбюджету України. Для цього в пам’ятний день скандального голосування депутатської більшості ВР за «мовний» закон, було проштовхнуто подання уряду Азарова про чергові зміни в Податковий Кодекс. Таким чином, ПДВ на послуги «Хюндаїв» було знято. І тим самим проїзд на квитки подешевшав. Та цей протизаконний захід, який наносить вагому шкоду українській економіці навряд чи приведе до того, що за квитками на «Хюндаї» вишукуються черги, плата за проїзд від цього заходу не стала набагато доступнішою. Та й махінації «Укрзалізниці» з розкладами руху поїздів на користь швидкісних не обіцяють й в майбутньому  вагомі доходи південнокорейським бізнесменам та їх українським лобістам. Одним словом – помилка справа серйозна. Не мала баба клопоту – купила «Хюндая».

Тим часом прем'єр Азаров повідомив, що Україна відмовиться від подальшої закупки "Хюндаїв", які не гірщі і не кращі від виробів Крюківського заводу". От тільки "просвітлення" прем'єра дорого коштує державі. Скільки саме нанесено збитків і яким чином Мінінфраструктури відшкодує їх прем'єр не повідомив. Продовження теми читайте в статтях  «Каменем по «Хюндаю»», «З «Мерседеса» на «Хюндай», «Укрзалізниця» на службі олігархів», «За все заплатить пасажир» «Бедлам на залізниці».

Категорія: Мої статті | Додав: boleslav (10.05.2012)
Переглядів: 329 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: