Головна » Статті » Мої статті

На чому ґрунтується шантаж від Яценюка?

Останні події в коаліції підтверджують, що в Україні за останні два роки остаточно замість держави, по суті, формувалось акціонерне товариство бариг, в якому вплив на загальні справи залежить не від числа виборців, а від ваги їх гаманців, наповнених, звісна річ, в основному з фінансів і ресурсів держави. В іншому разі те, що відбувається, було б не можливим. З таким рейтингом серед громадян України Яценюку слід було б тікати з посади без оглядки, однак він не поспішає з цим. Більше того, вдається до відвертого шантажу. Виникає питання – чому? А тому, що втративши рейтинг серед ограбованих українців, Яценюк зміцнив його за рахунок олігархів, у яких, крути не крути, знаходиться контрольний пакет акціонерного товариства під назвою «Україна». Акції Ахметова, Коломойського та інших мільярдерів співмірні за статками десятків мільйонів рядових українців. Тим паче, що останнім часом вони збідніли до крайньої межі.

Цей безсумнівний факт пояснює дивну, суперечливу, малозрозумілу «торгівлю» між коаліціянтами, особливо НФ і БПП. Юрій Луценко перевершив себе в  викладі суперечливості позиції свого шефа. З одного боку, стверджується, що «уряд не відбувся як колектив», а значить, в ньому найслабішою ланкою проявив себе його глава. З другого – висловлюється готовність «працювати з Яценюком», щоправда, за умови, коли той «не висуватиме ультиматумів». «Солідарність» через Ю. Луценка стверджує, що не обрання Яценюка прем`єром «заблокує парламент і призведе до дострокових виборів». Це вже спроба залякати «грізним Яценюком» весь український народ. Насправді нічого подібного не станеться – знятий з посади Яценюк одразу втратить більшість своїх «фронтовиків», які перелицюються, щоб не брати участь в провальних для них виборах. Хіба що кілька борбаків залишиться при прем`єрі.

Все простіше і страшніше. «Солідарність» не ризикує рвати з лідером «фронтовиків» тому, що вони входять в одне акціонерне товариство, якому незгоди партнерів-корупціонерів справді загрожують крахом.

Категорія: Мої статті | Додав: boleslav (03.13.2016)
Переглядів: 201 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: