Головна » Статті » Мої статті

Порошенко і Яценюк – два чоботи пара

Хистка співпраця, спрямована на те, щоб не допустити до влади третю політсилу

            Останнім часом в коаліції ВР, окрім про ядрам, від якого можна очікувати обнадійливих змін, проглядають (при цьому, випинаються на передній план, як визначальні)локальні бої між БПП і «Народним фронтом». Кадровим результатом цього, скоріше показ ушного, ніж справжнього протистояння, стало призначення О. Турчинова секретарем РНБО із підвищеними повноваженнями. Цього П. Порошенку не надто хотілося, але особливих суперечностей в цьому не слід шукати. Демонстрована сторонами єдність триватиме до президентських виборів. Яценюк, відчуваючи, , що в макроекономіці він явний «нуль», явно націлюється на найвищу посаду.

            Ситуація в П. Порошенка не набагато краща. Він, хоч і зумів перекласти відповідальність за економіку, безпеку і оборону на Яценюка і Турчинова, та це не рятує його від жорстких оцінок, які він заслужив. Не зважаючи на провали свого мирного плану, він і далі веде лінію на односторонню миро творчість, не без підстав сподіваючись, що цю позицію обиватель високо оцінить під час наступних виборів. «Войовничий» Яценюк розраховує на електорат, націлений на більш активний захист національних інтересів. А над завдання обох політ сил спрямовані на те, щоб не допустити до влади якусь третю силу – ту ж «Свободу» чи «громадянську позицію»…Законсервувати політичну ситуацію – в цьому головне завдання двох політ сил, які позиціонують себе як постмайданні, але насправді не є ними, що й дозволяє бачити в них двійників, які в дві руки гальмують революційний процес національно-демократичного визволення.

            На цю ж тему читайте в статтях: «Порошенко – найкращий шанс?», «Прикордонний фарс», «Ложкіну дали ложку», «Синдром Добкіна», «Обличчя і маски», «Бариги взялися за ідеологію», «Опозиція в коаліції», «Від штучної опозиції до справжньої».

Категорія: Мої статті | Додав: boleslav (02.02.2015)
Переглядів: 221 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: