Головна » Статті » Мої статті

Прикордонний фарс

До «гуманітарного конвою» причетні не лише росіяни, а й українські можновладці

            За сучасних комунікаційних технологій таємне скоріше, ніж будь коли стає явним. Сховати кінці секретної дипломатії все важче. Народ багато знає, а ще більше здогадується. Як можна вести таку політику, коли, з одного боку, на російсько-українському кордоні споруджується безглуздо велетенська «стіна», а з другого – через кордон вільно проходять колони російських танків і БТР-ів, сліпучо-білі автофургони «гуманітарного конвою» доповнюють картину. Та виявляється, можна втнути ще й не таке. Скільки гнівних слів сказано на адресу оцього самого «гумконвою», скільки прокльонів з приводу того, що він без дозволу, без перевірки везе на Донбас, що хоче. А бойовики хочуть, крім харчів, пальне і бойоприпаси завозити, а з української території вивозити унікальне обладнання оборонних заводів. І от, виявляється, щоб отак нахабно діяти, Росія має мати поміч з боку спільників в Україні. Причому, в найвищих ешелонах влади, де можуть давати накази, в т. ч. таємні, військам, прикордонникам.

            Нещодавно поступила найсвіжіша інформація. В Харків повернулася група прикордонників, яка три місяці перебувала на прикордонному пункті «Донецьк», де разом з російськими колегами українці здійснювали, чи робили вигляд, що здійснюють, прикордонний і митний контроль за проходженням отого самого «гумконвою». Звісно, можна поспівчувати підневільним прикордонникам, які змушені були розповідати, як над ними знущалися, який тиск чинили ФБ-ешники. Але як оцінити позицію тих вельмож, які послали прикордонників на знущання і муки, при тому, що ті не могли, якби й захотіли, принести жодної користі своєї країні. Бо ні прикордонникам, ні митникам з України російські ФБ-ешники не дозволяли виконувати прямі обов’язки. Для сміху їм дозволяли «контролювати» вантажі візуально. Чи не правда, такі епізоди нагадують «славні сторінки» здачі Криму? Тоді в такі ж умови були поставлені не лише прикордонники, а й всі українські військові. Є досить потужні сили, які хочуть події на Донбасі перевести в площину того, що відбувалось в Криму. 

            Те, що підозрювали допитливі українці, виявилось правдою. Існують нерозголошувані домовленості між владцями Росії і України, і не лише відносно гуманітарного конвою. Події на Херсонщині в цьому плані показові. Спершу росіяни захопили добрий шмат території Херсонської області, перетнувши адміністративні кордони, а тепер з якогось дива відступили з цієї території. Українські високопосадовці не пояснюють, що до чого, але зрозуміло, що російська сторона виторгувала певні преференції для окупованого Криму. В Заходу просять санкцій, а самі допомагають агресору.

На цю ж тему читайте в статтях: «Путін, не підпалюй Україну – згорить Росія», «Дрейф інтернаціоналізму до російського шовінізму».

Категорія: Мої статті | Додав: boleslav (01.12.2015)
Переглядів: 236 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: