Головна » Статті » Мої статті

«Пташат Петрових» все прибуває

 

 

            Пам’ятаєте скандал після призначення молодого Яреми на високу посаду в Мінюсті? Який, до речі, закінчився непереконливими поясненнями Яреми-старшого про високі достоїнства його сина. Не забула громадськість і слова виправдання П. Порошенка, коли мова зайшла про потрапляння до ВР  його 30-річного сина. Така, прискорена кар’єра нащадків високо посадовців стала останнім часом явищем системним і систематичним. Пташат з численних Петрових гнізд у владі стає все більше. Молодим нащадкам – синам і внукам олігархів і високо посадовців в країні, де навіть звичайні робочі місця цінуються на вагу золота, надане зелене світло – ні конкурсів, ні конкуренції.

            От і на днях виконувати обов’язки голови Нацкомісії з регулювання в сфері енергетики і комунальних послуг призначено Дмитра Вовка – 24-річного менеджера з компанії «Рошен». Те, що юнак не має жодного стосунку до енергетики, державних роботодавців не турбує. В нього інші достоїнства. Вовк працював під орудою самої Гонтарєвої. Демчишин, який теж працював з особою, наближеною до Порошенка, одразу став міністром. Тож, чи варто дивуватися, що в енергетичній галузі, де управляють такі специфічні кадри, справи не набагато кращі ніж в очолюваному В. Гонтарєвою НБУ, який опустив гривню на фінансове дно. Хіба баригам до реформ, які вимагають таланту, старань і наполегливості, коли в них – більш актуальна мета – влаштувати своїм мажорам-недорослям теплі місця.

На цю ж тему читайте в статтях: «Від аваковських голосів до міністерства правди», «Каїн, а де Авель?», «З бариг у патріоти», «Про що мовчать розумні українці?», «Хто і як «зливає» патріотизм народу?»

Категорія: Мої статті | Додав: boleslav (02.02.2015)
Переглядів: 221 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: