Головна » Статті » Мої статті

Тінь Троцького над Україною

 

 

            При тому, що нинішня влада досить ліберально ставиться до прямих ворогів України з «Опозиційного блоку», як і до прокурорів, суддів, міліціонеру режиму Януковича, в громадянському суспільстві спостерігається виразна тенденція до суцільного затягування гайок. При тому, що ЗСУ залишаються не реформованими, з тими ж генералами, які нищили армію. «Порядок» почали наводити не з бездарних і злодійкуватих хапуг з Міноборони і Генштабу, а з рядових бійців, створювати військові прокуратури. Законодавці коаліції ВР заклопоталися прийняттям законопроектів, згідно яких за непослух, порушення дисципліни передбачаються тривалі строки ув‘язнення. Чи не занадто односторонні заходи вживаються, щоб дії владців можна було б кваліфікувати як демократичні і зважені?

            Схоже, що гра в одні ворота, розпочата Нацбанком, який, кинув всі резерви на врятування комерційних банків, а мільйони українців підвів до межі голоду, продовжується. Мусується у верхах ідея мобілізації населення… для відбудови Донбасу.

            Все не просто, а дуже просто. Вручаються повістки і людей відправляють на об‘єкти будівництва. Для чого заманювати пристойними зарплатами, залучати інвестиції? Можна просто – повістку в зуби і… одних – на фронт, а інших – на будівництво. Відкриття в такій постановці питання не має. Така практика вже була. Основувалася вона на ідеях Л. Троцького про трудові закони, примусову мобілізацію на «доблесний труд». Щоправда, навіть більшовики не взяли цю теорію в чистому вигляді, обмежившись «в широкій практиці» армійськими буд загонами.

            На цю ж тему читайте в статтях: «Пташат Петрових» все прибуває», «Від аваківських голосів – до «Міністерства правди», «Про що мовчать розумні українці?», «Порошенко показав ВР, хто в Україні хазяїн», «Каїн, а де Авель?», «Порошенко і Яценюк – два чоботи пара», «Бариги взялися за ідеологію», «Прибрати бариг із влади», «Попереду Порошенко»

Категорія: Мої статті | Додав: boleslav (02.13.2016)
Переглядів: 219 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: