Головна » Статті » Мої статті

Троєщина: замість метро – найдорожчі маршрутки

            Столиця, яка першою з українських міст обрала нову місцеву владу, б’є всі рекорди щодо затягування пасків рядовому люду, натомість навстіж відкриває двері перед баригами всіх рангів і мастей для неправомірного збагачення. А поскільки народ протестує, то майже щодня в Києві відбуваються скандали, акції протесту, охоплюючи все нові сфери життєдіяльності. Не встигли кияни оговтатися від шоку, викликаного страйком транспортників, яким не виплачують зарплат, як прийшло повідомлення, що авто перевізники маршруток столиці розпочали новий виток здорожчання тарифів на проїзд.

            Один з найбільших автоперевізників столиці, який має міцну руку в КМДА, 22 грудня підвищив плату за проїзд одразу на 1-1,5 грн. Хоч цей перевізник працює і в центрі Києва, підвищення цін на проїзд розпочав з Троєщини. Ціни на проїзд на маршрутах № 485, 529, 192, 476 зросли до рекордного показника в 5 грн., ще у кількох – до 4 грн. В мерії, мов би нічого не сталося, повідомили, що департамент транспорту КМДА погодив підвищення цін на проїзд. Насправді ж – подія знакова. Столиця і в цьому випадку попереду всіх міст відкриває ящик Пандори, дає відповідний сигнал, що нова влада мало чим відрізняється від попередньої. «Ударівці», які тепер мають в Києвраді більшість, не заморочуються попередніми обіцянками і підтримують відверте здирство. Чорний нал, котрий на неконтрольованому транспорті набув катастрофічних розмірів, отримав чергову індульгенцію. Тіньові схеми, через які в міський та державний бюджети потрапляють лише крихти, отримали в столиці повну підтримку. Якщо в системі пасажироперевезень чиновники «оновленої» влади не зруйнують, а очолять давно існуючі корупційні схеми, то додаткові надходження, отримані від підвищення тарифів, осядуть в тих же кишенях. Замість обіцяного метро троєщінці отримали найвищі в столиці і в Україні тарифи на проїзд.

            На схожу тему читайте в статтях: «Страйк транспортників – оцінка «ударівської» команди», «Київ – святе місто чи місто-герой?», «Нашестя «безсеребреників» на Київ», «Киян дразнять, як собак», «Туга за мером», «Замість виборів мера – конкурс неадекватів».

 
Категорія: Мої статті | Додав: boleslav (01.16.2015)
Переглядів: 240 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: